FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Red 2 türkce altyazi izle 2013Red 2  filmi full izle
Gösterim tarihi: 02 Ağustos 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 7.2/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Bruce Willis, Helen Mirren, John Malkovich
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Senaryo: Erich Hoeber, Jon Hoeber
Yönetmen: Dean Parisot 
Film Konusu : Emekli CIA ajanlarının Avrupa'daki düşman avı sürüyor... Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar. 
Film etkiketler :  Anthony Hopkins Filmleri, Catherine Zeta-Jones Filmleri, John Malkovich Filmleri, Red 2 filmi full izle, Red 2 hd izle, Red 2 türkçe altyazı izle, Red 2 izle, Red 2 online izle, Red 2 film izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.