FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Riddick türkce altyazi izle 2013

Riddick  filmi full izle
Gösterim tarihi: 04 Ekim 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Karl Urban, Katee Sackhoff, Vin Diesel
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo: David Twohy, Jim Wheat
Yönetmen: David Twohy 
Film Konusu : Kendi insanları tarafından ihanete uğrayan Riddick, kendini yaşamın olmadığı ve güneşin kavurduğu ıssız bir gezegende bulur, kısa bir süre sonra ise gezegenin zannettiği kadar ıssız olmadığını fark eder. İlginç bir uzaylı türünün yaşam alanı olan bu gezegende tuhaf yaratıkların saldırısına uğrar. Düşmanlar karşı koyamayacağı kadar güçlüdür ve bulunduğu tehlikeli bölgeden bir an önce kaçar.Gezegene ulaşan ilk gemi diğerlerinden daha ölümcül ve daha sert olan paralı askerler taşırken, gelen ikinci geminin kaptanı ise Riddick’i daha kişisel bir nedenle arayan biridir. Kimsenin kurtulamayacağı fırtına yaklaşırken, kaptanın avcıları Riddick’in kellesini getirmeden gezegenden ayrılamayacaklardır. 
Film Etiketler :  Riddick 3 720p izle, Riddick 3 türkçe altyazi izle, riddick günlükleri 3 720p izle, Riddick Günlükleri 2 İzle, Riddick Günlükleri 2 Türkçe Düblaj izle, The Chronicles Of Riddick 2 tek part izle,  riddick 2013 filmi hd izle, riddick 2013 türkçe altyazılı izle, riddick 2013 türkçe dublaj izle, riddick 3 720p full izle, riddick 3 türkçe dublaj izle, riddick günlükleri 2013 sinema izle, Vin Diesel filmleri izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.