FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Aklimi Oynatacağim türkce dublaj izleAklimi Oynatacağim izle
Gösterim tarihi: 10 Mayıs 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.0/10
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Cecilia Roth, Javier Cámara, Pepa Charro
Tür: Komedi
Senaryo: Pedro Almodóvar
Yönetmen: Pedro Almodóvar
Orijinal İsim: Los amantes pasajeros 
Film Konusu : Meksika'ya gitmekte olan bir uçağın iniş takımları açılmamaktadır kalkış yaptığı noktaya dönmek isteyen uçağın ise bir müddet havada kalarak yakıtını bitirmesi gerekmektedir, bunu yolculardan saklamaya çalışan hostesler büyük bir çaba içerisinde olmasına rağmen , yolcular durumu öğrenir ve hayatlarındaki son saatleri geçirmekte olabileceklerini farkederler. Ölüm çok yakınlarındadır ve bu gerçek yolcuların çenesine vurur! Yaşamda artık saklayacak hiçbir şeyleri kalmadığından en gizli sırlarını, sakladıkları yönlerini birbirlerine tek tek anlatmaya başlarlar. Ünlü İspanyol yönetmen Pedro Almodovar’ın uzun bir aradan sonra komedi türünde çektiği bu tamamı bir uçakta geçen son film, bir grup uçak yolcusunun ölüme yaklaşmaları ve böylece bilinmezlerini diğerlerine anlatmaya başlamaları üzerinden ilerliyor. 
Film Etiketler :  Aklımı Oynatacağım, Aklımı Oynatacağım film, Aklımı Oynatacağım hd, Aklımı Oynatacağım izle, Aklımı Oynatacağım seyret, Aklımı Oynatacağım video, film, fragman  izle,  Aklımı Oynatacağım alt yazılı izle, Aklımı Oynatacağım hd izle, Aklımı Oynatacağım izle, Aklımı Oynatacağım tek parça izle

PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.