FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Atesli Aynasızlar türkçe dublaj izleGösterim tarihi: 09 Ağustos 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 7.2/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Melissa Mccarthy, Michael McDonald, Sandra Bullock
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Senaryo: Katie Dippold
Yönetmen: Paul Feig
Orijinal İsim: The Heat 
Film Konusu : Bir FBI ajanı olan Katerina James'e yeni bir görev verilir. Fakat bu sefer ki ortağı büro içerisinden değil, Boston polis departmanındandır. Kaçıklığı ile ün yapmış kadın polis memuru Shannon Mullins ile birlikte çalışarak bir Rus gangsterin ve çetesinin peşine düşerler. İkisi de birbirinden kişilik ve çalışma yöntemi olarak oldukça farklı olan bu iki kadın erkeklere taş çıkartacak bir iş birliği ile çete avına çıkarlar! Tabii bu komik macera boyunca başlarına türlü işler de açılacaktır İki kadın görevli bir Rus gangsterin ve çetesinin peşine düşeceklerdir. Kişilik ve çalışma biçimi olarak farklı tipler olan ekip erkeklere taş çıkartacak bir çete avına çıkacaklardır. Bu komik macerada başlarına binbir türlü iş açılacaktır. Keyifle izleyeceğiniz filmin sonunu merak ediyor musunuz ? 
Film Etiketler : Ateşli Aynasızlar türkce dublaj izle, Ateşli Aynasızlar izle, Ateşli Aynasızlar full izle, Ateşli Aynasızlar filmi izle, Ateşli Aynasızlar online izle, Ateşli Aynasızlar hd izle, The Heat izle, The Heat türkce dublaj izle, The Heat full izle, Ateşli Aynasızlar The Heat filmi izle, Ateşli Aynasızlar The Heat izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.