FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Arkadasım Max filmi izle 2013Arkadasim Max  izle
Gösterim tarihi: 7 Haziran 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 5.0/10
IMDB puanı: 8.5/10 (Oy veren sayısı az)
Yapım: 2013
Oyuncular: İnci Türkay, Köpek Max, Murat Akkoyunlu
Tür: Komedi
Senaryo: Ethem Özışık
Yönetmen: Murat Şeker 
Film Konusu : Yetenek Sizsiniz yarışmasında birinci olup, seyircilerin gönlünde taht kuran akıllı köpek Max’in başrol oynadığı filmde, konağında sadık köpeği Max ile birlikte kalan Aliye Hanım, yaşadığı kasabanın tek önemli gelir kaynağı olan zeytinyağı fabrikasının sahibidir. Hayattaki tek varlığı Max ve yeğeni Burhan olan Aliye Hanım, açgözlü yeğeni Burhan’ın bir tuzağına kurban gitmek üzeredir.keyifli bir şekilde devam eder. 
film etiketler : Arkadaşım Max izle, Arkadaşım Max full izle, Arkadaşım Max online izle, Arkadaşım Max filmi izle, Arkadaşım Max filmi full izle, Arkadaşım Max  yerli film izle, Arkadaşım Max izle, 
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.