FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Genclik Plaji türkce dublaj izleGösterim tarihi: 19 Temmuz 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.1/10
IMDB puanı: 6.0/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Grace Phipps, Maia Mitchell, Ross Lynch
Tür: Aile, Müzikal
Senaryo: Vince Marcello
Yönetmen: Jeffrey Hornaday
Orijinal İsim: Teen Beach Movie 
film konusu : gençlik plajı iki tane aşık olan gencin hikayesini anlatan film brady ve mcKenzie ana karakterlerdir. hayatlarını sürdükdükleri yerde denize yakın olması onları sörf yapmaya ve yeteneklerini geliştirmesi yolunda büyük birr avantaj olmuştur. denizde bir gün yine sörf yaparken kuvvetli bir dalganın gelmesi sonucunda onların çok başka bir hayatın içine düşürecek müzik dolu eğlenceli bir hayatları olacaktır Plajın sahibi olma mücadelesine ortak olan genç sevgililer motorcular ile kıyasıya bir mücadele içerisine giriyor ancak bu mücadele tahmin ettikleri kadar kolay bir mücadele değil ve eğer geri dönmek isterlerse filmin biteceğini de çok iyi biliyorlar.. 
film etiketler : Gençlik Plajı Filmi ,Gençlik Plajı Filmi donmadan izle ,Gençlik Plajı Filmi filmi izle ,plajda film tek parça izle ,plajda filmi izle tek parça ,plajda filmi izle tek part ,plajda filmi tek parça izle

PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.