FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Dünya Gezegeninden Kacis tükce dublaj izleDünya Gezegeninden Kacıs full izle
Gösterim tarihi: 12 Temmuz 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.3/10
IMDB puanı: 5.4/10
Yapım: 2013
Oyuncular: 
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Senaryo: 
Yönetmen: 
Orijinal İsim: Escape from Planet Earth 
film konusu : Dünya dışı bir gezegende yaşayan Baab, yaşadığı gezende astronot Scorch Supernova ulusal bir kahramandır. Pek çok görevi başarıyla tamamlamış yetenekli bir astronottur. Kardeşi Gary ise teknoloji ustası bir uzaylıdır. İkisi bir araya geldiklerinde maceralarla dolu bir serüven onları beklemektedir  Kurtarma operasyonlarının vazgeçilmez isimlerinden biri olan ünlü astronotumuz, yetenekli kardeşi ile ekip olmayı seçer ve Gary ile birlikte güçlerini birleştirerek daha büyük projelere imza atarlar. Yakın zamanda meydana gelecek olan saldırıyı engellemek ve halkı koruma ise bu ikilinin en büyük görevidir.. 
film etiketler : Dünya Gezegeninden Kaçış izle, Dünya Gezegeninden Kaçış türkçe dublaj izle, Dünya Gezegeninden Kaçış – Escape from Planet Earth 2013 Türkçe dublaj izle izle, Dünya Gezegeninden Kaçış – Escape from Planet Earth 2013 Türkçe dublaj izle online izle 

PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.