FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Cinderella türkce dublaj izleGösterim tarihi: 16 Nisan 2012
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: /10
IMDB puanı: 3.3/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Alexandra Lamy, Antoine de Caunes, Yolande Moreau
Tür: Animasyon
Senaryo: Pascal Hérold
Yönetmen: Pascal Hérold
Orijinal İsim: Cendrillon au Far West 
Film Konusu : Eski bir boksör olan James J. Braddock 1929 yılında tüm dünyayı etkileyen ekonomik buhranda sahip olduklarını tümüyle kaybetmiştir. Açlık ve sefaletin kol gezdigi bir ortamda ailesini bir arada tutmak için bulabildigi her işte çalışan Braddock'un kapısını bir gün eski menajeri ve dostu Joe calar.Yalnızca korsanları yenilgiye uğrattığı takdirde prensine kavuşup aşık olabilecektir.Külkedisi masalının modern bir uyarlaması olan animasyon türündeki filmde kahramanımıza yeni arkadaşlarından kurulu bir kadro eşlik ediyor. 
Film Etiketler :  Cinderella Man 720 p izle , Cinderella Man Filmi izle , Cinderella Man HD izle , Cinderella Man Tek parça izle , Cinderella Man Tek part izle , Cinderella Man Türkçe altyazılı izle , Cinderella Man Türkçe dublaj izle 
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.