FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Umut Üzümleri izle 2013Umut Üzümleri filmi izle
Gösterim tarihi: 17 Mayıs 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.0/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Ahmet Mekin, Altan Erkekli, Barış Koçak, Yetkin Dikinciler
Tür: Komedi, Dram
Senaryo: Fakir Baykurt, Tunç Okan
Yönetmen: Tunç Okan 
Film Konusu : tatar azınlık köyüne ögretmen olarak gönderilir Rumen toptancı köylülere bir süre önce borc vermişdir köylüler bunu ödemede zorluk cekince rumen toptancı köylülerin topragına göz koyar köyün muktarı köylülerin bu oyna düşmememi icin kolların sıvar en büuük destekcisi'de öğretmen olur ot bitmeyen daglık taşlık bölgede üzüm bağı kurmayı kafaya koyarlar muhtarın inatcı yapısı ögretmenin zekasi sayesinde bağı yaparlar komik bir şekilde anlatılan film yerli filmler arasında en güzel yapımlarda biri olarak dikat cekiyor. 
Film Etiketler : Umut Üzümleri yerli film izle, Umut Üzümleri 2013 filmi izle, Umut Üzümleri filmi full izle, Umut Üzümleri izle, Umut Üzümleri online izle, Umut Üzümleri hd kalitesinde izle, 
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.