FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi izle
Gösterim tarihi: 16 Ağustos 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 7.4/10
IMDB puanı: 6.4/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson, Logan Lerman
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Senaryo: Marc Guggenheim
Yönetmen: Thor Freudenthal
Orijinal İsim: Percy Jackson: Sea of Monsters
Film Konusu : Olympos'un Deniz tanrısı Poseidon'un oğlu Percy Jackson'ın maceraları, Thor Freudenthal'ın yönettiği ikinci filmle devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla birlikte uzun bir yolculuğa çıkan Percy Jackson, bu kez mitolojik bir efsane olan Altın Post'u bulmaya çalışacaktır. Görevi başarıyla tamamlarsa, ihanet uğramış kamplarını ve Olympos'u kurtaracaktır. Bir kez daha arkadaşlarıyla birlikte, bu kez ‘Canavarlar Denizi’ne doğru yelken açan Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta, hem kuzeni Luke’u durdurmalı hem de uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır.
Film Etiketler : Percy Jackson: Canavarlar Denizi full hd izle, Percy Jackson: Canavarlar Denizi full izle, Percy Jackson: Canavarlar Denizi Türkçe dublaj full izle,  Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi 720p HD izle, Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi Filmini izle, Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi Full izle, Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi Hd izle, Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi Tek Parça izle, Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi Türkçe Dublaj izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.