FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Karanlik Operasyon türkce dublaj izle


Karanlik Ooerasyon  full izle
Gösterim tarihi: 1 Şubat 2013
filmizlsene-vk.blogspot.com puanı: 7.7/10
IMDB puanı: 7.4/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Jessica Chastain, Joel Edgerton ve Chris Pratt
Tür: Dram, Gerilim, Tarih
Senaryo: Mark Boal
Yönetmen: Kathryn Bigelow
Orijinal Adı: 00:30 – Zero Dark Thirty 
Film Konusu : 11 Eylül 2001'de Manhattan'daki Dünya Ticaret Merkezi kuleleri yerle bir edildikten sonra, yakın dünya tarihini değiştiren bu saldırıyı El-Kaide terör örgütü ve ABD'nin en azılı düşmanlarından biri olduğunu iddia eden Usame Bin Laden üstlenmişti. Önce Afganistan'da başlayan savaş, diğer Orta Doğu ülkelerine de yayıldı ve Pentagon saldırıların bir numaralı sorumlusu olarak gösterdiği Bin Ladin'i köşe bucak aramaktan asla vazgeçmedi.Evvela Afganistan ülkesinde başlamakta olan savaş, diğer Orta Doğu ülkelerine de yayıldı ve bunun ardından Pentagon taarruzlarının bir numaralı görevlisi olarak belirttiği Bin Ladin’i köşeye sıkıştırmaya çalışmaktan kesinlikle caymayacaktır. 
Film Etiketler :  Karanlık Operasyon, Karanlık Operasyon fragman, Karanlık Operasyon hd 720p izle, Karanlık Operasyon ipad, Karanlık Operasyon izle, Karanlık Operasyon tek parça izle, Karanlık Operasyon türkçe dublaj izle, Zero Dark Thirty, Zero Dark Thirty izle, Zero Dark Thirty tek parça hd izle, Zero Dark Thirty türkçe dublaj izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.