FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Ailem icin türkce dublaj izleAilem icin izle full
Gösterim tarihi: 16 Ağustos 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Dennis Quaid, Kim Dickens, Zac Efron
Tür: Dram, Gerilim, Aksiyon
Senaryo: Ramin Bahrani
Yönetmen: Ramin Bahrani
Orijinal İsim: At Any Price 
Film Konusu : Henry Whipple, sahip olduğu mısır çiftliği sayesinde hatırı sayılır bir servetin sahibi olmuştur. Ne var ki yıllardır rakibi Jim Johnson'ın gerisinde kalmaktan bir türlü kurtulamamıştır. Whipple, artık artan yaşının getirdiği yorgunluğun da etkisiyle emeklilik vaktinin geldiğine karar vermiştir. Böyle bir durumda da daima çiftliğin sorumluluğunu en büyük oğlu Grant'e vermeyi tasarlamıştır. Ancak parasal sıkıntılar yüzünden bu neredeyse imkansız bir hayaldir. Bir yaptıkları işlerle ilgili yasal bir soruşturma başlatılan Henry ve ailesi büyük bir kaosa sürüklenmeye başlarlar. Tüm aileyi etkileyen bu olaylar Henry ve oğlunu beklenmedik olayların içine atar. 
Film Etiketler :  Ailem İçin Filmi 720p HD izle, Ailem İçin Filmi Türkçe Dublaj izle, Ailem İçin Filmini 720p TR Dublaj Tek Parça Full HD izle, Ailem İçin izle, Ailem İçin Tek Parça izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.