FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

The Wolverine türkce altyazi izle 2013The Wolverine  full izle
Gösterim tarihi: 26 Temmuz 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: /10
IMDB puanı: 7.1/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Hugh Jackman, Tao Okamoto, Will Yun Lee
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Senaryo: Mark Bomback
Yönetmen: James Mangold
Orijinal İsim: X men Wolverine 
Film Konusu : Jean Grey'in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya'ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir.İlk kez bu kadar zayıf olan, fiziksel ve duygusal sınırlarını sonsuza dek zorlayan Wolverine sadece ölümcül bir samurayla değil, kendi ölümsüzlüğüne karşı verdiği mücadeleyle de yüzleşiyor. 
Film etiketler :  the wolverine alt yazılı izle, The Wolverine izle, The Wolverine Türkçe dublajlı izle, Wolverine alt yazılı izle, wolverine izle, wolverine Türkçe Altyazı izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.