FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Ölüm Makinesi / The Machine türkce dublaj izleÖlüm Makinesi / The Machine  full izle
Gösterim tarihi: 20 Nisan 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 6.1/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Caity Lotz, Denis Lawson, Toby Stephens
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo: Caradog W. James
Yönetmen: Caradog W. James
Orijinal İsim: The Machine 
Film Konusu : Ölüm Makinesi - The Machine (2013) filminde, iki dehanın insanlığa armağan etmek için hazırladıkları robot bir ölüm makinesi haline gelebilir mi? 2 usta yazılımcının uygulamaya geçirdikleri proje ile birlikte yapay bir zeka ortaya çıkıyor fakat garip bir şekilde yaptıkları robota aşık olan bu iki yazılımcı bir süre sonra projenin yok edilmesi ile tehdit ediliyor.Yapay zeka yok edilecek ancak bunu engellemek isteyen yazılımcılar yapay zekanın ölüm makinesine dönüşeceğini tahmin edemiyorlar. 
Film etiketler : Ölüm Makinesi – The Machine 2013 filmini İzle, Ölüm Makinesi – The Machine 2013 full İzle, Ölüm Makinesi – The Machine 2013 hd İzle, Ölüm Makinesi, The Machine Türkçe dublaj İzle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.