FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Maskeli süvari izle hd 2013Maskeli süvari filmi izle
Gösterim tarihi: 05 Temmuz 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 6.6/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Armie Hammer, Johnny Depp, William Fichtner
Tür: Aksiyon, Macera, Western
Senaryo: Justin Haythe
Yönetmen: Gore Verbinski
Orijinal İsim: The Lone Ranger 
Film Konusu : Butch Cavendish, Vahşi Batı eyaletlerinde nam salmış azılı bir hayduttur ve çetesiyle işlediği cinayetler, yıllardır sürdürdüğü zulüm nedeniyle idama mahkum olmuştur. Tren yolu açılış töreninde halka 'armağan' olarak asılmasına karar verilmiştir, fakat onu kasabaya taşıyan tren vagonundan kaçmayı başarır. Peşine takılan bölge süvarilerini ise pusuya düşüren Cavendish'in önünde şimdi kimse kalmamıştır. Kendisini adalete adamış, gizemli maskeli bir süvari ve yüzü 'savaş' boyasıyla kaplı Kızılderili Tonto dışında Film, izleyicisini, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor. 
Film Etiketler : Maskeri Süvari Filmini Türkçe Dublaj izle, Maskerli Süvari Tek Part izle,  filmini izle, Maskeli Süvari izle, Maskeli Süvari The Lone Ranger full izle, Maskeli Süvari The Lone Ranger izle, Maskeli Süvari The Lone Ranger Türkçe Altyazılı izle, Maskeli Süvari Türkçe dublaj izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.