FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Eksik sayfalar izle hd 2013Eksik sayfalar  filmi full izle
Gösterim tarihi: 10 Mayıs 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 5.2/10
IMDB puanı: 6.5/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Hüseyin Avni Danyal, Tolga Güleç, Tuvana Türkay
Tür: Dram
Senaryo: Berkay Berkman, Saygın Ersin
Yönetmen: Ozan Çobanoğlu
Film Konusu : Sekiz üst düzey yönetici, dolandırıcılık suçlarıyla yargılanmaktadırlar. Bu yargı sürecinde, bir gün kendilerini daha önce hiç görmedikleri bir ofiste bulurlar, kendini Patron diye tanıtan gizemli bir adam onlara hayatlarında daha önce karşılaşmadıkları gerçeklerle yüzleştirecektir Bu gerilim dolu günlerde hayatta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya razıydılar artık.Son derece teknolojik olan bu ofis, sekiz çalışanını hiç bir yere bırakmak niyetinde değildir.
Film Etiketler :  Eksik Sayfalar 720p HD izle, Eksik Sayfalar Filmini izle, Eksik Sayfalar Full izle, Eksik Sayfalar Hd izle, Eksik Sayfalar Tek Parça izle,  Eksik sayfalar, Eksik sayfalar 720p, Eksik sayfalar filmini izle, Eksik sayfalar hd izle, Eksik sayfalar ipad iphone izle, Eksik sayfalar izle, Eksik sayfalar seyret, Eksik sayfalar tek parça izle

PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.