FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Bitik Şehir türkçe dublaj izle hd


Bitik Şehir film full izle
Gösterim tarihi: 18 Ocak 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 6.1/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Barry Pepper, Catherine Zeta-Jones, Jeffrey Wright, Mark Wahlberg, Russell Crowe
Tür: Gerilim, Suç
Senaryo: Brian Tucker
Yönetmen: Allen Hughes
Orijinal İsim: Broken City 
Film Konusu : Eski bir polis memuru olan ve kurumdan uzaklaştırıldıktan sonra özel dedektif olarak çalışmaya devam eden Billy Taggart, New York şehrinin belediye başkanı Nicholas Hostetle tarafından kendisine gittikçe yabancılaşan karısı Emily Barlow'u takip etmesi için görevlendirilir. Taggert yaptığı araştırmalar ve incelemeler sonrasında kendini esrarengiz durumların içerisinde bulur. Başkanın iş ve özel yaşamını mercek altına alan Taggart gün geçtikçi dişli düşmanlar edineceği büyük bir skandalın eşiğine doğru sürüklenme yolundadır. 
Film Etiketler :  Bitik Şehir Filmini izle, Bitik Şehir Full izle, Bitik Şehir Hd izle, Bitik Şehir izle, Bitik Şehir izle 720p Hd izle, Bitik Şehir Türkçe Altyazılı izle
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.