FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Yargıc Dredd filmi türkçe dublaj izle Gösterim tarihi: 23 Eylül 2012
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 8.0/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Jason Cope, Karl Urban, Lena Headey, Olivia Thirlby, Rakie Ayola, Warrick Grier, Wood Harris
Tür: Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu
Senaryo: John Wagner
Yönetmen: Pete Travis 
Film Konusu : Dünyanın Atom Çağı'na girdiği karanlık bir gelecekte, bildiğimiz şehirler yok olmuş ve insanlar yüz binlerce nüfuslu megapollerde yaşamaya başlamıştır. Suça karşı zerre kadar acıması olmayan polis güçleri, suçlu potansiyali gördükleri her insanı acımasızca cezalandırmaktadır. Polis şimdi hem jüri, hem yargıç hem de cellattır. Bu Yargıçların en namlısı ise, Dredd'dir. BaşYargıç'tan bir gün Dredd’e, önemli bir görev verir: Cassandra Anderson isimle yeni bir Yargıç adayı eğitim için göreve çıkartılacaktır Dredd ve Cassandra dönemin en güçlü çetelerinden Ma-Ma’nın yönettiği dev Peach Trees Binası’ndaki bir cinayeti araştırmaya giderler. Fakat 200 katlı ve her yanının çete üyeleriyle sarıldığı bu binadan canlı çıkmaları mümkün olacak mıdır.. 
Film Etiketler : Yargıç Dredd 720p izle, Yargıç Dredd filmini izle, Yargıç Dredd full izle, Yargıç Dredd hd izle, Yargıç Dredd izle, Yargıç Dredd Tek parça izle, Yargıç Dredd filmi izle, Yargıç Dredd türkce dublaj izle,                                                                                 
         

PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.