FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Kötü Ruh Türkce Dublaj izle (2013)Gösterim tarihi: 19 Nisan 2013
filmizlesene-vk.blogspot.com puanı: 6.0/40
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Fede Alvarez
Tür: Korku
Senaryo: Fede Alvarez, Rodo Sayagues
Yönetmen: Jane Levy, Lou Taylor Pucci, Shiloh Fernandez
Orijinal İsim: Evil Dead 
Film Konusu : Mia uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle zor günler geçirmiştir ve yeni bir kararın eşiğindedir. Abisi David ve sevgilisi Natalie ve çocukluk arkadaşları Olivia ve Eric’ten kendisine destek olmalarını ister. Beşi birden hafta sonunu Tennessee ormanlarındaki aileden kalma rüstik kulübeye geçirmeye karar verirler.Orada buldukları bir kitap onların herşeyini değiştirecek ve hayatlarını bir kabusa çevirecektir, kitabın adı “Ölümün Kitabı” olması dahi onlar için korkmaya yetecektir. 
Film Etiketler : evil dead full izle, evil dead izle, kötü ruh 2013 izle, kötü ruh izle, kötü ruh türkçe dublaj izle, kötü ruh filmi izle, kötü ruh full izle, kötü ruh online izle, kötü ruh izle,
PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.