FiLmizLesene-vk OnLine FiLm İzLeme Sitesi HoşGeLdiniz.. İzleyicileri doğru yönlendirmek için yorum yapınız.

Branded türkce dublaj izleBranded filmi izle
Gösterim tarihi: 07 Eylül 2012
filmizlesene-vk.blogstop.com puanı: 5.2/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Ed Stoppard, Jeffrey Tambor, Leelee Sobieski
Tür: Aksiyon, Gizem
Senaryo: Aleksandr Dulerayn, Jamie Bradshaw
Yönetmen: Aleksandr Dulerayn, Jamie Bradshaw
Film Konusu : Branded, şirketlere ait markaların korkunç ve küresel komplo ile canlıların zihinlerine girerek olayları hayal gücünden yoksun, bağımlı ve pasif bireyler haline dönüştürdüğünü distopik bir toplumda geçen karanlık ve kafa karıştıran yolculuğu anlatır. Misha Galkin adında bir adamın komplonun arkasındaki gerçekleri ortaya çıkarma tutkusu, dünyamızı gerçekte kontrol eden karanlık güçler ile epik bir savaşa girmesine neden olacaktır.
Film Etiketler : Branded filmi izle, Branded izle, Branded türkçe dublaj izle, Branded tek parca izle, Branded filmi full izle, Branded filmi hd izle, PayLaşmak GüzeLdir :
 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap | filmizle
Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.